Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MD6 KG4 - AB
18:00 - 19:30 MB3 Pierre van Driel KG4 - CD
20:45 - 22:15 Trimmers Maandag KG3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 MD3 Yorick Hilbers KG3 - CD
16:00 - 17:30 MD4 Dorien van Thiel KG3 - AB
16:15 - 17:30 JD2 KG1 - CD
16:15 - 17:30 MC5 Maaike Vink KG2 - CD
16:30 - 18:00 JC1 Kjell Bakker KG2 - AB
17:00 - 18:30 JB1 Rein Scheenstra KG6 - AB
17:00 - 18:15 JD3 Carmen Kramer
Shaghayegh Ahmadi
KG4 - CD
17:00 - 18:30 MC4 Dionne van Baardwijk KG6 - CD
17:00 - 18:30 MD8 Sophie Biessels KG5 - AB
17:30 - 19:00 JA2 KG1 - AB
17:30 - 19:00 MB5 Maaike Vink KG1 - CD
17:30 - 18:45 MB6 Yorick Hilbers KG3 - CD
17:30 - 19:00 MB7 KG3 - AB
17:30 - 18:45 MC3 Dominic Janssen KG2 - CD
17:30 - 19:00 MC6 Rens van den Berg KG5 - CD
17:45 - 19:00 JB4 KG4 - AB
18:00 - 19:30 JA1 Bas Smulders KG2 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Marguerite Benedict KG6 - AB
18:30 - 20:00 MB2 KG6 - CD
18:45 - 20:00 MA5 Yorick Hilbers KG3 - CD
18:45 - 20:30 MC1 Liselore Elijzen KG3 - AB
19:00 - 21:00 Dames 1 Boaz Janssen KG1
19:00 - 20:30 MA7 KG5 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Bas Bogaard KG2
20:00 - 21:15 Dames 2 KG6 - CD
20:00 - 21:15 Dames 11 KG6 - AB Roulatie met D15 - veld 5
20:00 - 21:15 Dames 14 KG4 - AB
20:00 - 21:15 Dames 16 KG3 - CD
20:00 - 21:15 Dames 17 KG4 - CD
20:30 - 21:45 Dames 15 KG5 - CD Roulatie met D11 - veld 6
20:30 - 21:15 Heren 9 KG3 - AB
21:00 - 22:15 Dames 8 KG1 - CD
21:00 - 22:15 Heren Vet. B KG1 - AB
21:15 - 22:30 Dames 5 KG3 - CD
21:15 - 22:30 Heren 2 KG3 - AB
21:15 - 22:30 Heren 7 KG6 - CD
21:15 - 22:30 Heren 8 KG6 - AB
21:30 - 22:30 Heren 9 KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 MD5 Rozemarijn Beekhuijsen KG6 - CD
16:00 - 17:15 MD6 KG6 - AB
16:00 - 17:00 MD9 Anne van der Sluijs
Floor Remijn
Pipp Lam
KG4 - AB
17:00 - 18:30 G-hockey Team 1 KG4
17:00 - 18:30 G-hockey Team 2 KG4
17:00 - 18:30 JB3 KG3 - CD
17:00 - 18:30 MB1 Bas de van der Schueren KG3 - AB
17:00 - 18:00 MD7 KG1 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Thirsa Kho KG6 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Dominic Janssen
Laura Bartels
KG6 - AB
17:45 - 19:00 MC7 Frederique de Beijer KG1 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Thom Schellens KG2 - AB
18:30 - 19:00 JC4 Jasper Klomp KG4 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Marit Gijsbers KG3 - AB
18:30 - 20:00 MB3 Pierre van Driel KG2 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Floris van den Hove KG3 - CD
19:00 - 21:00 Dames 1 Boaz Janssen KG1
19:00 - 20:00 JC4 Jasper Klomp KG6 - CD
19:00 - 20:00 MA3 Vincent Verwoerd KG6 - AB
19:00 - 20:30 MA4 Eva van den Borne KG4 - CD
19:00 - 20:00 MC2 KG4 - AB
20:00 - 21:15 Dames 3 KG3 - AB
20:00 - 21:15 Dames 7 KG6
20:00 - 21:15 Dames 10 KG2 - AB
20:00 - 21:15 Dames 12 KG3 - CD
20:00 - 21:15 Dames vet A KG4 - AB
21:00 - 22:15 Dames 6 Jacelyn Rooyer KG1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 4 KG1 - CD
21:15 - 22:30 Heren Vet. C KG2 - AB
21:15 - 22:30 Trimmers Woensdag KG3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 KG3
16:00 - 17:00 J8E2 KG3
16:00 - 17:00 J8E3 KG3
16:00 - 17:00 J8E4 KG3
16:00 - 17:30 JD2 KG5 - AB
16:00 - 17:30 JD2 Patrick Nagtegaal KG1
16:00 - 17:30 JD3 KG1
16:00 - 17:30 JD3 KG5 - AB
16:00 - 17:30 JD4 KG5 - AB
16:00 - 17:30 JD4 KG1
16:00 - 17:00 M8E1 KG2
16:00 - 17:00 M8E2 KG2
16:00 - 17:00 M8E3 KG2
16:00 - 17:00 M8E4 KG2
16:00 - 17:00 M8E5 KG6
16:00 - 17:00 M8E6 KG6
16:00 - 17:00 M8E7 KG6
16:30 - 17:30 MD8 KG5 - CD
17:00 - 18:15 JB3 KG2 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Kjell Bakker KG2 - CD
17:00 - 18:15 JC5 Frederique de Beijer KG4 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Liselore Elijzen KG3 - AB
17:00 - 18:00 MD10 KG4 - CD
17:30 - 19:00 JB1 Rein Scheenstra KG6 - AB
17:30 - 18:45 MD1 Laura Bartels KG6 - CD
17:30 - 19:00 MD2 KG5 - AB
17:30 - 19:00 MD2 KG1
17:30 - 19:00 MD3 KG1
17:30 - 19:00 MD3 KG5 - AB
17:30 - 19:00 MD4 KG5 - AB
17:30 - 19:00 MD4 KG1
18:00 - 19:15 MC4 Rene Kemperman KG4 - CD
18:30 - 20:00 JA1 Bas Smulders KG2 - CD
18:30 - 20:00 MA2 KG3 - AB
18:30 - 20:00 MB8 Jasper Klomp KG4 - AB
18:45 - 20:00 JB4 Guy Lamberts KG6 - CD
18:45 - 20:00 MA5 Erwin Heine KG5 - CD
19:00 - 20:45 Heren 1 Bas Bogaard KG1
19:00 - 20:00 JC3 Irene Hendriks KG6 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Marit Gijsbers KG3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Bas de van der Schueren KG2 - AB
19:00 - 20:00 MC7 Yade Yener KG5 - AB
19:15 - 20:30 MB5 Rene Kemperman KG4 - CD
20:00 - 21:15 Dames 2 Michelle Witteveen KG2 - CD
20:00 - 21:15 Dames 5 KG6 - AB
20:00 - 21:15 Dames 9 KG4 - AB
20:00 - 21:45 Heren 2 Roel Wilmer KG3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 9 Loran Leensen KG5 - AB
20:00 - 21:15 Heren 10 Jene Meulstee KG6 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Marijn van der Laan KG3 - CD
20:30 - 22:30 Heren 6 Laurens Breure KG2 - AB
21:15 - 22:30 Heren Vet. D KG2 - CD
21:15 - 22:30 Trimmers Donderdag KG6
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Thirsa Kho KG3 - AB
16:30 - 18:00 MB2 KG1 - AB
16:30 - 18:00 MC2 Liselot Timmermans KG3 - CD
17:00 - 18:15 JC2 KG2 - AB
17:00 - 18:30 MC6 Thymen Vos
Ties Post
KG2 - CD
17:15 - 18:45 MC3 Brigitte van den Boogaard - Jansen
Dave Lam
KG6 - CD
17:15 - 18:45 MC5 KG6 - AB
18:00 - 20:00 Dames 1 Boaz Janssen KG3
18:00 - 19:30 MB6 KG4 - AB
18:30 - 20:30 Heren 1 Bas Bogaard KG1
18:30 - 20:00 MA6 KG2 - AB
18:30 - 20:00 MB7 KG2 - CD
18:45 - 20:00 MA7 KG6 - AB
20:00 - 21:15 Dames 20, jong senior Gina Ovaa KG2 - AB
20:00 - 21:15 Heren 7 Maarten van Asten KG6 - AB
20:00 - 21:15 Heren 8 KG2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:45 - 12:00 Dames 4 Ellen van den Berg KG2 - CD Training is van 10:45 - 12:00