Wedstrijdschema

Meisjes A
MA5 - Union MA3
08:30 - KG1
Thuis
1
MA7 - Oosterbeek MA4
12:15
Uit
MA3 - HCD MA1
13:30
Uit
MA1 - DHV MA1
14:00 - KG3
Thuis
3
MA4 - Bemmel MA2
15:45 - KG4
Thuis
4
MA2 - Bully MA1
15:50 - KG3
Thuis
3
MA6 - HCM Arnhem MA3
16:00
Uit
Meisjes B
MB1 - Amsterdam MB1
12:10
Uit
MB2 - Maastrichtse Hockey Club MHC MB1
13:15
Uit
MB4 - Wijchen MB2
14:30 - KG6
Thuis
44
MB8 - Kromhouters MB4
14:30 - KG5
Thuis
5
MB6 - AMHC Upward MB4
16:15 - KG5
Thuis
5
MB7 - HCOB MB2
16:15
Uit
MB3 - WMHC MB4
16:20 - KG6
Thuis
44
MB5 - Kromhouters MB3
16:45
Uit
Meisjes C
MC1 - AMHC Upward MC1
10:20 - KG1
Thuis
1
MC7 - HCOB MC4
11:45
Uit
MC4 - Oude IJsselstreek MC2
11:50 - KG2
Thuis
2
MC6 - Wijchen MC4
12:10 - KG3
Thuis
3
MC5 - Arnhem MC3
13:00
Uit
MC2 - Arnhem MC1
14:00
Uit
MC3 - WMHC MC2
15:30 - KG2
Thuis
2
Meisjes D
MD9 - Bemmel MD4
08:45
Uit
MD2 - Wijchen MD1
09:00
Uit
MD8 - Union MD6
09:15 - KG5
Thuis
5
MD4 - Oosterbeek MD2
10:35
Uit
MD10 - HC Zwolle MD11
12:15 - KG4
Thuis
4
MD1 - DHV MD1
12:40 - KG6
Thuis
44
MD7 - HCOB MD4
12:45 - KG5
Thuis
5
MD6 - Oosterbeek MD3
13:40 - KG2
Thuis
2
MD3 - QZ MD1
13:50
Uit
MD5 - MHCBeuningen MD1
14:15
Uit
Meisjes E
M6E6 - Civicum M6E2
n.n.b.
Uit
M8E7 - Civicum M8E1
n.n.b.
Uit
M6E2 - Union M6E2
09:00 - KG3
Thuis
3
M6E3 - HCOB M6E4
09:00
Uit
M8E4 - Union M8E2
09:00 - KG3
Thuis
3
M8E5 - Union M8E3
09:00 - KG2
Thuis
2
M8E6 - Oosterbeek M8E3
09:00
Uit
M8E3 - AMHC Upward M8E1
09:25
Uit
M6E5 - HCD M6E1
09:30
Uit
M6E1 - Kromhouters M6E1
10:15 - KG2
Thuis
2
M6E4 - QZ M6E1
10:15 - KG2
Thuis
2
M8E1 - AMHC Upward M8E2
10:15 - KG2
Thuis
2
M8E2 - WMHC M8E2
10:15
Uit
Meisjes F
MF2 - Union MF2
09:00
Uit
MF3 - MHC Boxmeer MIX F1
09:30
Uit
MF1 - Union MF1
10:00 - KG4
Thuis
4
MF4 - Kromhouters MF1
10:00
Uit
MF5 - Civicum MF1
10:00 - KG4
Thuis
4
Jongens A
JA1 - Kampong JA1
14:00 - KG1
Thuis
1
JA2 - Arnhem JA2
17:45
Uit
Jongens B
JB4 - Wijchen JB1
09:00 - KG6
Thuis
44
JB2 - Den Bosch JB2
10:50 - KG6
Thuis
44
JB1 - Maastrichtse Hockey Club MHC JB1
12:10 - KG1
Thuis
1
JB3 - HCOB JB1
12:30
Uit
Jongens C
JC3 - WMHC JC1
11:00 - KG5
Thuis
5
JC4 - HCOB JC2
12:45
Uit
JC1 - AMHC Upward JC1
14:00
Uit
JC2 - Arnhem JC1
16:00 - KG1
Thuis
1
JC5 - Union JC2
17:30
Uit
Jongens D
JD1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD1
10:20 - KG3
Thuis
3
JD2 - MHC EDE JD2
10:30
Uit
JD4 - Oosterbeek JD3
12:25
Uit
JD3 - MHCBeuningen JD2
14:00 - KG4
Thuis
4
Jongens E
J6E2 - QZ J6E1
09:00 - KG4
Thuis
4
J6E3 - NMHC J6E4
09:00 - KG3
Uit
3
J6E4 - NMHC J6E3
09:00 - KG3
Thuis
3
J6E5 - Union J6E2
09:00
Uit
J6E6 - Kromhouters J6E1
09:00 - KG4
Thuis
4
J8E1 - HCM Arnhem J8E3
09:00 - KG2
Thuis
2
J8E2 - MHCBeuningen J8E1
09:00
Uit
J8E3 - MHC Boxmeer J8E1
09:00 - KG4
Thuis
4
J8E4 - Westerduiven J8E1
09:00
Uit
J6E1 - HCOB J6E1
10:45
Uit
Jongens F
JF1 - NMHC JF2
10:15 - KG4
Uit
4
JF2 - NMHC JF1
10:15 - KG4
Thuis
4
JF3 - NMHC JF4
10:15 - KG4
Thuis
4
JF4 - NMHC JF3
10:15 - KG4
Uit
4
Overig
G-hockey Team 1 - Geel Zwart G1
11:00 - KG4
Thuis
4
G-hockey Team 2 - Hockey Club Twente G 2
11:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten