Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Ton Sterk Accommodatiebeheer en onderhoud
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Pascalle Kho-Mulleneers Planning en coordinatie veldindeling zaterdag
Michiel Wijtenburg Planning en coordinatie veldindeling zondag
Harry Dillerop Planning en coordinatie veld/clubhuis
Clubhuis
Frits Koning Horecamanager
Wil Laurensen Barbeheer
Carla Ceulemans Planning zaterdag bardiensten
Arbitrage
Bart - Jan de Lange Voorzitter
Neil Suijkerbuijk Coördinatie senioren en begeleiding
Claudia Brosens Opleidingen en begeleiding JAC
Bart - Jan de Lange Administratie JAC en ACS
Marnix van Trigt Cursusplanning
Maartje de Kanter Planning zaterdag
Maartje de Kanter Begeleiding Junior Arbitrage Corps (JAC)
Maartje de Kanter Planning zaterdag Wedstrijdplanner
Wedstrijdplanner
Bestuur SVAN
Rob Huijbers Voorzitter
Paul Kwakkernaat Penningmeester
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Ton Sterk Accommodatie
Rob Huijbers Personele zaken
Contributies
Frank van de Venne Commissielid
Gevonden voorwerpen
Chantal de Hommel Commissielid
G-Hockey
Saskia van Duivenboden Voorzitter
Sven van Maassen Trainer team 1
Elize van Heuveln Trainer team 2
Lydeke Phijffer - Jansen Contactouder Team 1
Charlotte van Dierendonck Contactouder Team 1
Ger Heesen Contactouder Team 2
Annemie Frantzen Contactouder Team 2
Jeugd
Gastouder
Yvonne Sterken Supervisor
Mariëlle van Loosbroek Jeugd en Jongste Jeugd
Miriam Stoks Jeugd en Jongste Jeugd
Wendela Woddema-Bot Jeugd en Jongste Jeugd
Indra Gajadharsing Jeugd en Jongste Jeugd
Maud Lieffers Jeugd en Jongste Jeugd
Claudia Stolte - Granzow Jeugd en Jongste Jeugd
Astrid Roelvink Jeugd en Jongste Jeugd
Junioren
Marinus Boogert Voorzitter
Bob Klaver Secretaris
Kitty Kruysmulder Coördinator Lijn JA
Brian Manusama Coördinator Lijn JB
Esther Paijmans Coördinator Lijn JD
Sandra Migchielsen Coördinator Lijn MA
Alex van Harreveld Coördinator Lijn MB
Kitty Kruysmulder Planning/indeling rijouders
Harry Dillerop Planning oefenwedstrijden
Pascalle Kho-Mulleneers Coördinator Lijn MC
Natalie Kramer Coördinator Lijn MD
Esther Paijmans Coördinator Lijn JC
Jongste Jeugd
Sandor Verkaart Voorzitter
Peggy Kersten Secretaris
Jolande Reyers Lijn JF
Marguerite Benedict Lijn MF
Sandor Verkaart Lijn M6E
Marguerite Benedict Benjamins
Marjolein Burghouts - Peijnenburg Lijn M8E
Emil Zegers Lijn J8E
Jolande Reyers Lijn J6E
Evenementen Jongste Jeugd
Machteld Buijense Commissielid
Jessica Bergsma Commissielid
Abbie Wijnmaalen Voorzitter
Barbara Haijtema - Kougianos Commissielid
Manon Jansen Commissielid
Keepers
Henk Peters Voorzitter
Richard Berkenhagen Coördinator materialen seniorkeepers
Richard Berkenhagen Coördinator materialen jeugdkeepers
Mark Peart Adviserend lid
Willem Teunissen Coördinator Senioren Trainingen
Leandra Nuij - Claus Keeperstrainingen Jongste Jeugd
Rik Dillerop Coördinator Junioren Breedte Trainingen
Ledenadministratie
Wendy Hogervorst Ledenadministrateur
Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen
Alex van Harreveld Voorzitter
Nina van Zanen Commissielid
Sandor Verkaart Commissielid Veiligheid
Raymond Phijffer Commissielid
PR en Communicatie
Marnix van Trigt PR en Perscontacten
Harry Dillerop Webmaster
Marnix van Trigt Communicatie en Sociale Media
Petra van Veldhoven Commissielid Eindredacteur website
Eindredacteur website
Reunisten
Toos Carlier - Lenglet Commissielid
Rob Zaalberg van Zelst Commissielid
Ellen Preijde-van Bergen Commissielid
Senioren
Niek Vulik Voorzitter
Christophe Chen Evenementen
Jeroen Schurink Heren
Bedrijfshockey
Christian Gaebler Coördinator
Jasper Peeters Commissielid
Evenementen Senioren
Christophe Chen Voorzitter
Fleurien Aerts Commissielid
Esmee van de Vorle Commissielid
Niek Vulik Commissielid
Sponsoring
Peter Remijn Voorzitter
Raymond Phijffer Vice-voorzitter
Boudewijn van Doornewaard Penningmeester
Liesbeth Merkx-melchers Commissielid
Simone Holtzhuizer Commissielid
Bart Schreuder Commissielid
Michiel Segers Commissielid
Klaas de Leeuw Commissielid
Bas van Oldenborgh Commissielid
Sonja Tettero Commissielid
Marleen Swinkels Commissielid
Isebel van Oldenborgh Commissielid
Sportiviteit en Respect
Marnix van Trigt Commissielid
Stichting Tophockey Nijmegen
Theo Geominij Voorzitter
Han van Wijk Secretaris
Boudewijn van Doornewaard Penningmeester
Technisch Manager
Mark Peart Technisch Manager
Tophockey Junioren
Ramon van den Hove Voorzitter
Bas Smulders Vice-voorzitter
Bregje Esmeijer Coördinator MA1-MB1
Eveline Alofs Coördinator MC-MD
Mark Peart Adviserend lid
Trimhockey
Klaas van den Hombergh Woensdag
Boudewijn van Doornewaard Maandag
Bart - Jan de Lange Donderdag
Verenigingsmanager
Marnix van Trigt Verenigingsmanager
Vertrouwenscontactpersonen
Caroline van de Bilt Vertrouwenspersoon
Carel Veldhoven Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Peter Paul Geraeds Voorzitter
Martijn de Haas Commissielid
Website
Marnix van Trigt Webmaster
Harry Dillerop Webmaster
Wedstrijdsecretariaat
Michiel Wijtenburg Senioren
Pascalle Kho-Mulleneers Junioren
Zaalhockey
Leandra Nuij - Claus Voorzitter
Marieke van Meerten Commissielid
Sylvie Deenen Commissielid
Maria Zegers Commissielid
Mariken Roes Secretaris